top of page

Vítame Vás.
Geodetickú kanceláriu založil v roku 1991 Tibor Mihály pod názvom GEO-KOM. Počas ďalších rokov sa firma úspešne rozvíjala.V roku 2005 sa premenovala na M.M.GEO Mihály a syn. S celoslovenskou pôsobnosťou patríme k jedinečným firmám v tejto oblasti.Ponúkame poradentsvo ohľadne geodézie, kartografie a katastra k spokojnosti našich klientov . Preto sme často vyhľadávanou spoločnosťou,ktorá zabezpečuje všetky služby ohľadne geodézie. Sme jedinečnou firmou, ktorá zabezpečuje všetky služby nie len v oblasti geodézie, ale aj komplexné riešenia potrebné

k zápisu nehnuteľností na katastri (viac v sekcii Služby). Čo zahrňuje geometrické plány na zamerania stavieb, geometrické plány na oddelenia pozemkov, vytýčenia pozamkov, vytýčenia stavieb, polohopisné a výškopisné zamerania, výpočet kubatúr, adresné body a ďaľšie.
Naša tradícia rodinného podniku hovorí za všetko. Tradícia profesionality a presnosti. Odborníci s dlhoročnou praxou Vám poskytnú ideálne riešenia.

Pôsobíme na celom území Slovenskej republiky, ale najmä v okresoch Komárno, Nové Zámky, Štúrovo, Levice, Trenčín, Trnava, Banská Bystrica, Šaľa, Nitra a Bratislava.

Tibor Mihály , Mgr.Marek Mihály

 

 

Top téma: Zamerajte si svoju stavbu, čím skôr geodetom. Stavby bez stavebného povolenia a nezamerané geodetom bude štát búrať. Viac na Štát sľubuje, že prestane legalizovať čierne stavby a Budúce čierne stavby zbúrajú. Tie, ktoré už stoja, dostanú čas Informujte sa u nás.

bottom of page